INFORMACE PRO NÁJEMNÍKY

Vážení návštěvníci,  zde se budeme snažit  uveřejnit  základní informace.
 
Bytový dům se nachází v ulici Radobyčická č.p.11, Plzeň. 
 
Společnost Evidence.CZ a.s. nabízí  v tomto bytovém domě 24 moderních bytových jednotek připravených k řádnému bytovému užívání. Je vybaven moderním výtahem od firmy Schindler.  V přízemí byla vytvořena prádelna,sušárna a držáky pro cyklistická kola.
 
Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou s odsavačem par a sklokeramickým vařičem. Podlahové krytiny jsou tvořeny plovoucí podlahou nebo koberci, na chodbách a koupelnách jsou dlažby.  Koupelny bytů jsou vybaveny vanou 170x70 cm a umyvadlem šíře 55cm  se zrcadlem. V koupelnách bytů 1+KK jsou sprchové kouty a umyvadlo šíře 55cm. V bytě se nachází kompletní osvětlení a žaluzie.
 
Dům je zateplen a osazen plastovými okny a  vytápěn je dálkovým teplovodem. Všechny byty jsou vybaveny odečtovým měřením spotřeby elektrické energie, teplé a studené vody a tak uživateli odpadá jednání s jednotlivými dodavateli těchto médií. Dodávka tepla bude rozpočítána dle podlahové plochy bytu a není jednotlivě měřena. Toto je záměrné a číme tak z důvodu udrženíí rovnoměrné teploty  v  celém objektu .Vyúčtování veškeré spotřeby služeb bude prováděno čtvrtletně s pololetním zůčtováním záloh.
Základní a bezplatný příjem televizního signálu je z  STA (společná televizní anténa) ,ale je zde i možnost připojení na internet.
 
V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, jako je například :
  • nákupní středisko Lidl
  • školka a škola
  • autobusová zastávka
  • parkování před domem
  • divadlo
  • do centra 5 min chůze

Pokračování    

V OKOLÍ NAJDETE

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost.

image_alt